Jaunumi

Darbu sāk jauns informācijas avots tieslietu jomā – portāls Tieslietas.lv

Pievēršot arvien lielāku uzmanību Latvijas tieslietu sistēmai un to pilnveidošanas iespējām, Nacionālā Mediju grupa (NMG) lasītājiem piedāvā jaunu, specializētu, tieslietām veltītu ziņu portālu Tieslietas.lv, kura mērķis ir nodrošināt apmeklētājiem interesantu, visaptverošu un noderīgu informāciju par tiesu aktualitātēm Latvijā un pasaulē. 

Lasīt vairāk

Veiksmīgu darbību uzsācis ziņu portāls “Dienas Ziņas”

Drīz būs pagājis gads kopš veiksmīgi darboties sācis Nacionālās mediju grupas (NMG) jaunākais neatkarīgais ziņu portāls “Dienas Ziņas”, kur sev interesējošo informāciju var atrast ikviens, kas vēlas izlasīt aktuālākās ziņas politikā, ekonomikā, kultūrā, medicīnā, izglītībā, sabiedrībā, izklaides industrijā vai citās jomās. Portālā ikviens atradīs sev interesējošo informāciju, foto un video ziņas par svarīgākajiem notikumiem Latvijā un pasaulē.

Lasīt vairāk

Darbu sāk divi jauni portāli Labās Ziņas un Sliktās Ziņas

Turpinot strauju attīstību un paplašinot savu darbību, Nacionālā Mediju grupa (NMG) atvērusi divus jaunus ziņu portālus – Labās Ziņas (labaszinas.lv) un Sliktās Ziņas (sliktaszinas.lv), kuru mērķis ir nodrošināt portālu apmeklētājiem interesantu, visaptverošu un noderīgu informāciju par aktualitātēm Latvijā un visā pasaulē.

Lasīt vairāk