Uzziņu katalogi

KATALOGS.LV 
KATALOGS.LV 
www.katalogs.lv

Portāls Katalogs.lv ir jaunas paaudzes uzņēmumu katalogs internetā, kas apkopo dažādu nozaru uzņēmumu kontaktinformāciju, kas orientēts nevis uz apmeklētāju piesaisti pašam katalogam, bet gan uz informācijas nodošanu mērķa auditorijai tajās interneta lapās, kur viņi jau uzturas.

Lasīt vairāk

CONTACTS.LV
CONTACTS.LV
contacts.lv
Contacts.lv ir biznesa kontaktu katalogs, kas sniedz aktuālu un visaptverošu informāciju par biznesa kontaktiem svešvalodā runājošiem ārvalstu uzņēmējiem Latvijā un ārpus tās.
 
Katalogā strukturēti apkopota informācija par konkrētajā sfērā strādājošiem uzņēmumiem, veidojot plašu, noderīgu un ērti pārskatāmu datu bāzi. Tā ir ērti pārskatāma un izmantojama – katalogā ir viegli orientēties gan no datora, gan mobilās ierīces.
Lasīt vairāk
 
Katalogs kalpo kā noderīgs palīgs ikvienam, kam svarīga informācijas precizitāte un kas nevēlas patērēt daudz laika sev nepieciešamo kontaktu meklēšanai.
VIESUNAMI.LV 
VIESUNAMI.LV 
viesunami.lv

Lai palīdzētu Latvijas apceļotājiem atrast piemērotas, ērtas un pieejamas naktsmājas, ka arī uzņēmumiem vietu kur organizēt korporatīvās ballītes vai arī ģimenēm, kur atpūsties un pavadīt brīvdienas, ir izveidots interneta ceļvedis “Viesunami.lv”.

Lasīt vairāk

Viesunami.lv ir interneta vietne, kura apkopota informācija par atpūtas bāzēm, viesu namiem, kempingiem, viesnīcām un jauniešu mītnēm visā Latvijā – pilsētās un lauku teritorijā. Lai gūtu plašāku ieskatu par naktsmāju iespējām, pieejamas fotogrāfijas, izcenojumi, apraksti un atsauksmes.
 
Lai atrastu konkrētajam gadījumam un ceļotājam atbilstošāko viesu namu vai viesnīcu, izveidots īpašs meklētājs. Piedāvājumus iespējams strukturēt pēc izcenojumiem, piedāvātā servisa, kā arī atrašanās vietas, tādējādi padarot meklēšanu ātru un ērtu.
 
“Cilvēkiem vairs nebūs jāpavada ilgas stundas, meklējot naktsmājas vai atpūtas vietas dažādos Latvijas reģionos. Ievadot meklētajā atslēgas vārdus, tas piedāvās konkrētajam cilvēkam interesējošo, atbilstošā cenu amplitūdā. Atliks tikai izdarīt izvēli starp dažiem labākajiem variantiem,” skaidro portāla “Viesunami.lv” vadītāja Aija Muižniece.
 
Portāls ir arī lieliska vieta, kur par sevi pastāstīt viesu namu īpašniekiem. Tuvākajā nākotnē prognozējams, ka Viesunami.lv kļūs par vienu no populārākajiem naktsmāju katalogiem Latvijā un piesaistīs klientus no visas Baltijas un pasaules – ikvienu, kas vēlēsies apceļot Latviju.
Portāla VIESUNAMI.LV reklāmas izcenojums (spēkā no 01.09.2016.)*
Reklāmas veids Apraksts EUR/dienā EUR/nedēļā EUR/mēnesī
Baneris 932 x 102, rotācijā - - 450
Baneris 200 x 150, rotācijā - - 250
Reklāmraksts līdz 1800 - - 150
*Reklāmas cenas norādītas bez PVN
 

 

BRIVDIENUMAJAS.LV 
BRIVDIENUMAJAS.LV 
www.brivdienumajas.lv

Interneta ceļvedis “Brivdienumajas.lv” ir izveidots, lai palīdzētu Latvijas apceļotājiem atrast piemērotas un ērtas naktsmājas, kur var ne tikai pārnakšņot, bet arī izbaudīt citus pakalpojumus. 

Lasīt vairāk

“Brivdienumajas.lv” ir interneta vietne, kur apkopota informācija tieši par brīvdienu mājām visā Latvijā – pilsētās un lauku teritorijās. Lai gūtu plašāku ieskatu par naktsmāju iespējām, pieejamas fotogrāfijas, izcenojumi, apraksti un atsauksmes.
 
Portāls izveidots kā konkretizēts tieši brīvdienu mājām, bet, ja atpūtnieki vēlas iegūt plašāku informāciju ne tikai par šīm mājām, bet arī par atpūtas bāzēm, viesu namiem, kempingiem, viesnīcām un jauniešu mītnēm, tad informāciju var meklēt portālā “Viesunami.lv”
 
Lai atrastu konkrētajam gadījumam un ceļotājam atbilstošāko brīvdienu māju, izveidots īpašs meklētājs. Piedāvājumus iespējams strukturēt pēc izcenojumiem, piedāvātā servisa, kā arī atrašanās vietas, tādējādi padarot meklēšanu ātru un ērtu.
 
Jaunais portāls ir arī lieliska vieta, kur par sevi pastāstīt brīvdienu māju īpašniekiem. Tuvākajā nākotnē prognozējams, ka “Brivdienumajas.lv” kļūs par vienu no pupulārakajiem naktsmāju katalogiem Latvijā un piesaistīs klientus no visas Baltijas un pasaules – ikvienu, kas vēlēsies apceļot Latviju.
Portāla BRIVDIENUMAJAS.LV reklāmas izcenojums (spēkā no 01.09.2016.)*
Reklāmas veids Apraksts EUR/dienā EUR/nedēļā EUR/mēnesī
Baneris 932 x 102, rotācijā - - 450
Baneris 200 x 150, rotācijā - - 250
Reklāmraksts līdz 1800 - - 150
*Reklāmas cenas norādītas bez PVN
 

 

Jaunumi