Jaunumi

Veiksmīgu darbību uzsācis ziņu portāls “Dienas Ziņas”

Drīz būs pagājis gads kopš veiksmīgi darboties sācis Nacionālās mediju grupas (NMG) jaunākais neatkarīgais ziņu portāls “Dienas Ziņas”, kur sev interesējošo informāciju var atrast ikviens, kas vēlas izlasīt aktuālākās ziņas politikā, ekonomikā, kultūrā, medicīnā, izglītībā, sabiedrībā, izklaides industrijā vai citās jomās. Portālā ikviens atradīs sev interesējošo informāciju, foto un video ziņas par svarīgākajiem notikumiem Latvijā un pasaulē.

"Dienas Ziņas" ir iespēja vienmēr būt notikumu epicentrā un sekot līdzi svarīgākajām aktualitātēm politikā, biznesā un sabiedrībā. Interesantu lasāmvielu un praktiskus ieteikumus atradīs arī tā auditorijas daļa, kas dod priekšroku izklaides un dzīvesstila ziņām.
 
Nepilna gada laikā portāla lasītāju skaits ir kļuvis daudz plašāks, sākot no cilvēkiem, kurus interesē izklaides un kultūras jaunumi beidzot ar tiem, kas priekšroku dod analītiskiem rakstiem par politiku. NMG vadītājs Alberts Jodis pateicas lasītājiem par izteikto atzinību un norāda, ka attīstības plāni nākamajam gadam ir jau nosprausti.
 
"Nacionālā mediju grupa turpina strauji paplašināties un ziņu portāls "Dienas Ziņas" ir lielisks piemērs tam, ka sabiedrība vēlas sekot līdzi daudzveidīgam un kvalitatīvam saturam," norāda A. Jodis. 
 
Portāls, kurā atrodamā informācija ir daudzveidīga un viegli pārskatāma ikvienam lasītājam, aktīvi turpina sekot līdzi mūsdienu tendencēm, piedāvājot interesantas tēmas ikvienam portāla apmeklētājam.